Paslaugos

Bendrovė „ETNA“ klientams gali pasiūlyti klasikinių ir netradicinių formų langus su įvairių rūšių stiklo paketais, saugiais ir reguliuojamais apkaustais. Bendrovės produkcija skirta skirtingoms klientų grupėms – ir ieškantiems pigesnių, paprastesnių langų už minimalią kainą, ir išrankesniems, pageidaujantiems langų su aukščiausios klasės modernia furnitūra, vidinėmis žaliuzėmis, vėdinimo sistemomis, plačia spalvų gama.

Siūlome šias paslaugas:

Projektavimas

Siekiame suprasti, ko pageidauja užsakovas. Mūsų tikslas – teisingai įvertinti norus ir galimybes. Būtinai supažindiname klientą su rinkos naujovėmis, mūsų siūlomais produktais bei gamybos, montavimo ir angokraščių apdailos medžiagomis ir technologijomis. Gamyboje naudojame Vokietijos koncerno Profine Group PVC profilius: KBE System_58mm, KBE System_70mm ir KBE System_88mm. Tiesioginis profilių tiekėjas yra UAB „Profine Baltic“. Langai, durys, pertvaros, balkonų ir terasų konstrukcijos, pagamintos iš šių sistemų profilių, turi skirtingus fizikinius parametrus, gali būti skirtingo dizaino. Taigi užsakovas visada gali išsirinkti geriausiai tinkantį ir patinkantį gaminį.

Prioritetai:

  • užsakovo pageidavimas;
  • energetinis efektyvumas;
  • patikimumas, visų parametrų ilgaamžiškumas;
  • konstrukcija, dizainas;
  • pigi eksploatacija;
  • gaminio kaina.

Būtinas ir labai svarbus darbas prieš pradedant gaminti – tikslus būsimų gaminių išmatavimas.

Langų gamyba

Modernus langas formuoja aplinkos suvokimą ir ilgaamžiškumo kriterijų net ir žaliava, iš kurios jis yra pagamintas. Todėl Profine Group, vienas iš pirmaujančių Europoje PVC profilių gamintojų, savo gaminamų plastikinių langų profilių sustiprinimui vietoje švino naudoja draugišką kalcį (šviną). Tai pagerina plastikinio lango kokybę kiekvienoje jo funkcionavimo stadijoje: padidina jo atsparumą atmosferos veiksniams, ilgai išlaiko aksominį blizgesį ir yra visiškai perdirbamas. Mūsų langų gamybos technologija – pažangi, atitinka visus šiuolaikiniams langams keliamus architektų reikalavimus. Gamybinės patalpos yra Klaipėdoje. Didelis privalumas, kad šalia langų gamybos cecho yra stiklo paketų gamybos cechas. Taip gaminti yra pigiau, lanksčiau, greičiau, tai sumažina gamybos terminus ir išplečia galimybes naujovėms.

Montavimas

Montavimas, savaime suprantama, puikus. Kokia nauda iš geriausio lango, jei jis blogai įstatomas? Čia neverta rizikuoti – geriau pasikliauti specialistais. Jie dirba daug metų, yra susipažinę su veikiančia modernia montavimo sistema ir taisyklėmis. Dirba nepriekaištingai, žaibiškai ir rūpestingai. Senų langų išvežimas, be abejonės, taip pat jų reikalas.

Angokraščių apdaila

Baigiamasis akcentas keičiant langus – angokraščių sutvarkymas iš lauko ir iš vidaus. Angokraščių apdailai naudojame pažangiausias, įvairiose situacijose išmėgintas medžiagas. Darbas gali būti  laikomas šauniai atliktu, jei apdailininkas žino, kad darbas atliktas deramai, o išėjus apdailininkui šeimininkui malonu žiūrėti į tai, ką padarėme.

Domina gaminiai? Turite klausimų?