Användbar information

Klimato įtaka stiklo skilimui /'13-03-29

Šiandien trijų stiklų termoizoliacinis stiklo paketas yra stiklo gamintojų atsakymas į padidėjusias energijos sąnaudas. Vėliausiai iki 2012 m. 0,7 W/m2K Ug vertė turi tapti standartu. Su dujomis užpildytais dviejų stiklų stiklo paketais to daugiau nebegalima pasiekti – vadinasi, tiesiog vienu stiklu daugiau? Šalia klausimų, kylančių dėl techninių gamybos dalykų, reikia atsakyti ir į klausimą, kas iš esmės vyksta su trijų stiklų stiklo paketu. Ypatingai reikia atsižvelgti į jau beveik užmirštą klimato apkrovą. Priešingu atveju gali atsirasti nemalonūs netikėtumai.

Taupiausio Klaipėdos daugiabučio gyventojai pasijuto saugūs ir išdidūs /'13-03-29

Prieš dvejus metus renovuoto Klaipėdos daugiabučio namo gyventojai sąskaitų už šildymą laukia be nerimo. Kai lauke stingdė speigas, jie už šilumą mokėjo 50-100 litų. Apie tokias sumas Klaipėdos senamiesčio gyventojai gali tik pasvajoti – žiemos mėnesiais jiems tenka pakloti ir 900 litų.

Stiklo paketų kokybės vertinimo rekomendacijos /'13-03-01

Vidinių stiklo paviršių kokybė ir švarumas bei hermetizuojamojo sluoksnio vientisumas tikrinamas vizualiai, apžiūrint iš 2 m atstumo be papildomų optinių priemonių. Tai turi būti atliekama esant išsklaidytai šviesai (ar apsiniaukusią dieną).

Visual deviations in quality in insulat ed glass units /'13-03-01

Visual deviations in quality in insulated glass units

KBE 88plus ® sistemos pvc profilių langams ir durims gaminti atitikties deklaracija /'13-03-01

KBE 88plus ® sistemos pvc profilių langams ir durims gaminti atitikties deklaracija

Hotell i närheten av vår produktion?
Skriv oss!