Apie įmonę

UAB "ETNA" bendrovės gamybinės patalpos
UAB „ETNA“ bendrovės gamybinės patalpos

UAB „ETNA“ įkurta 1990 m. gruodį. Bendrovė yra daugelio šiuo metu jau plačiai paplitusių autentiškų technologijų, stiklo gaminių, statybų technologijų parodų, seminarų statybų specialistams pradininkė Lietuvoje.

Pagrindinė įmonės veiklos kryptis ir tikslas – energiškai taupus namas; specializacija – šilumą tausojanti namo konstrukcija: stiklo paketai, kuriuos „ETNA“ pradėjo gaminti viena pirmųjų Lietuvoje, 1994-ais metais. Iki šiol įmonė yra didžiausia šios produkcijos gamintoja Vakarų Lietuvoje.

Kvalifikuoti įmonės specialistai nuolat domisi ir įsisavina šiuolaikiškas technologijas, pvz., įdiegta stiklo paketų su saulės baterijomis gamyba; nuolat gerina gaminių kokybę ir kelia savo kvalifikaciją. Stiklo paketų gamybos srityje įdiegta kokybės vadybos sistema ISO 9001:2015; įmonei išduotas akredituoto kokybės testavimo atstovo DVC Produktcertificering (Danija) laboratorijos sertifikatas; naudojamos žinomų koncernų ir įmonių, tokių kaip Saint-Gobain, Tremco, Sika, medžiagos, užtikrinančios gaminių kokybę ir ilgaamžiškumą.

UAB "ETNA" dabar - šiuolaikiška ir moderni įmonė
UAB „ETNA“ dabar - šiuolaikiška ir moderni įmonė

Bendrovė „ETNA“ yra „Verslo žinių“ projekto smulkiajam ir vidutiniam verslui „Gazelė“ dalyvė ir laureatė, Klaipėdos prekybos, pramonės ir amatų rūmų narė.

Būdama socialiai atsakinga, įmonė užtikrina darbuotojams saugias darbo sąlygas ir socialines garantijas, reglamentuotas Lietuvos Respublikos įstatymuose ir normatyviniuose aktuose.  Įmonės vadovybė skatina sportinę veiklą. Darbuotojams ir miestiečiams yra sudarytos sąlygos žaisti stalo tenisą puikiai įrengtoje sporto salėje įmonės patalpose. Moterų komanda „ETNA“ jau daugelį metų dalyvauja Lietuvos stalo teniso komandiniuose čempionatuose, yra jų prizininkė. Įmonė neabejinga miesto bendruomenės gyvenimui ir remia atskirus kultūrinius, socialinius projektus. „ETNA“ yra ilgametė Klaipėdos pilies džiazo festivalio rėmėja.

Per daugiau nei 20 gyvavimo metų įmonė tapo neatsiejama miesto ir Vakarų Lietuvos dalimi.

Apie įmonę vaizdo medžiaga: https://www.youtube.com/watch?v=UlFd_zuv7Fc

Domina gaminiai? Turite klausimų?