„ETNA“ Kultūrinių ir sportinių renginių rėmimas

2021 m. Sveikiname!

„Amber-Arlangos“ tinklininkai apgynė LTF Didžiąją taurę

Lietuvos tinklinio federacijos (LTF) „Amber-Arlangos“ tinklininkai apgynė LTF Didžiąją taurę, kuriuos remia ir ETNA. Finalo rungtynėse „Amber-Arlanga“ užtikrintai 3-0 (25:18, 25:19, 25:18) nugalėjo Marijampolės „Sūduvos“ komandą.

Savo aikštėje žaidę Gargždų klubo tinklininkai neleido suabejoti savo pranašumu visuose trijuose setuose. Ši ekipa šiame sezone debiutavo ir Baltijos Čempionų lygoje.

2019 m. Sveikiname!

Lietuvos tinklinio federacijos (LTF) Didžiosios taurės finale triumfavoKlaipėdos „Amber-Arlangos“ komanda, kurią remia ir ETNA. Finaleklaipėdiečiai po labai gražios ir atkaklios kovos 3-1 (44:46, 25:23, 26:24,26:24) nugalėjo Marijampolės „Sūduvos“ ekipą.

Daugiau skaitykite čia.

2014 m. Sveikiname!

Lietuvos senjorų teniso čempionatas

Birželio mėn. vyko Lietuvos senjorų teniso čempionatas. Parsivežėme 9 aukso medalius įvairiose amžiaus grupėse:

1. Andželika Petrauskienė - 3 aukso medaliai, absoliuti nugalėtoja;
  2. Violeta Vitkauskienė - 3 medaliai;
  3. Bronius Glodenis, Algis Leliūga - po 1 medalį.

Žemaitijos regiono stalo teniso lygos varžybos

Labai populiarios tampa Žemaitijos regiono stalo teniso lygos varžybos. 2014 m. dalyvavo 55 komandos, kurios buvo suskirstytos į 2 lygas (pirmoje lygoje - 16 komandų, antroje - 39).

Po finalinių turų galutiniai pirmos lygos rezultatai tokie:

I vieta - Šiaulių „Bromida";
II vieta - Klaipėdos „Etna";
III vieta - Šiaulių „Žemvalda";
IV vieta - Plungės „Žameite-1"

Moterų komanda liko penktoji

Komandiniame Lietuvos čempionate šiemet mūsų moterų komanda pasirodė kukliau - užėmėme penktą vietą.

„Etna" sporto klubo veikla

"ETNA" sporto klubas UAB „ETNA“  jau eilę metų remia stalo tenisą Klaipėdoje. 2000 m. įkūrė stalo teniso klubą „ETNA-ALIUS“. „Etnos“ moterų komanda nuolat dalyvauja LR komandiniuose čempionatuose ir pelno prizines vietas.

"ETNA" sporto klubas 2008 m. ji tapo Lietuvos Respublikos čempione, 2011 m. iškovojo 3 vietą aukščiausioje lygoje. Patys organizuojame  ir dalyvaujame  turnyruose. Klubas turi puikiai įrengtą sporto salę su 7 stalais,  persirengimo ir dušo patalpomis. Paprastai klube sportuoja ir žaidžia visi norintieji Klaipėdos ir Klaipėdos rajono sportininkai.

Tel.: 8 686 46 077, 8 684 03 938, 8 46 345 645