Naudinga informacija

Klimato įtaka stiklo skilimui /'24-02-14

Šiandien trijų stiklų termoizoliacinis stiklo paketas yra stiklo gamintojų atsakymas į padidėjusias energijos sąnaudas. Dauguma statinių projektavimo ar renovacijos atveju stiklo paketų šilumos perdavimo vertė Ug turi būti ≤ 0,7 W/m2K. Argono Inertinėmis dujomis užpildyti dviejų stiklų ( vieno oro tarpo) stiklo paketai tokios vertės pasiekti negali,  – vadinasi, reikia gaminti trijų stiklų paketus- tiesiog vienu stiklu daugiau ?! Šalia klausimų, kylančių dėl techninių gamybos dalykų, reikia atsakyti ir į klausimą, kas eksploatacijos metu iš esmės vyksta su į langus ar fasadus sumontuotais trijų stiklų  paketais? Ypatingai reikia atsižvelgti į jau beveik užmirštą klimato apkrovą. Priešingu atveju mus gali nustebinti  atsiradę nemalonūs netikėtumai...

Taupiausio Klaipėdos daugiabučio gyventojai pasijuto saugūs ir išdidūs /'13-03-29

Prieš dvejus metus renovuoto Klaipėdos daugiabučio namo gyventojai sąskaitų už šildymą laukia be nerimo. Kai lauke stingdė speigas, jie už šilumą mokėjo 50-100 litų. Apie tokias sumas Klaipėdos senamiesčio gyventojai gali tik pasvajoti – žiemos mėnesiais jiems tenka pakloti ir 900 litų.

Stiklo paketų kokybės vertinimo rekomendacijos /'13-03-01

Vidinių stiklo paviršių kokybė ir švarumas bei hermetizuojamojo sluoksnio vientisumas tikrinamas vizualiai, apžiūrint iš 2 m atstumo be papildomų optinių priemonių. Tai turi būti atliekama esant išsklaidytai šviesai (ar apsiniaukusią dieną).

Visual deviations in quality in insulat ed glass units /'13-03-01

Visual deviations in quality in insulated glass units

Domina gaminiai? Turite klausimų?