Stiklo paketai langams, fasadams, stogams

Langams gaminami vienkameriniai ir dvikameriniai stiklo paketai standartinio 1,5-2 m2 dydžio derinant šilumos laidumo, šviesos pralaidumo reikalavimus. Kuo lange daugiau stiklo (dvikameriniai stiklo paketai), tuo šviesos patenka į patalpas mažiau, bet stiklo paketas išsaugo daugiau šilumos. Todėl patalpose su mažais langais būna tamsiau ir patenka mažiau natūralios šviesos. Dideli langai praleidžia daugiau šviesos, bet tuo pačiu ir išleidžia šilumą.

Fasadams, lodžijoms, pertvaroms naudojami didesnių gabaritų stiklo paketai. Pastatų vidus tampa atviresnis. Reikalavimai ilgaamžiškumui, saugumui ir kitoms savybėms labai padidėja. Jų konstrukcijos sudėtingesnės ir sunkesnės, naudojamas storesnis ir įvairesnis stiklas su saugumo, saulės kontrolės ir kitomis funkcijomis. Tai padidina stiklo paketų kainą iki 10 kartų, todėl tokių paviršių projektavimas labai svarbus ir atsakingas.

Stogo konstrukcijoms naudojami stiklo paketai su laminuotais ir grūdintais stiklais dėl didesnio saugumo ir stogo apkrovos nuo sniego.

Domina gaminiai? Turite klausimų?