Nyheter

Profine grupės "Greenline" naujos kartos PVC profiliai jau visiškai atitinka Europos ekologijos ir aplinkosaugos iniciatyvą "Vinil 2010" /'13-03-21

Profine grupës "Greenline" naujos kartos PVC profiliai jau pilnaiatitinka Europos ekologijos ir aplinkosaugos iniciatyvà "Vinil2010", taip pat Europos Komisijos iðkeltà tikslà visiðkai atsisakytiðvino naudojimo pramonëje.

Liftas "PremiDoor 88" / Slankiojančių durų sistemos

Liftas "PremiDoor 88" / Slankiojančių durų sistemos /'13-02-22

Tobulumo formos ir funkcijos: liftas / stumdomų durų "PremiDoor 88"Miunchenas - BAU 2013, profine grupė pristatė savo Liftas Vidinis parkavimas / Slankiojančių durų "PremiDoor 88", priemoka produkto Geriausios segmentų, kurie yra nustatyti tiek architektūros ir funkcinius standartus.

Polistireninis palanginis profilis Window Foot

Polistireninis palanginis profilis Window Foot /'12-08-07

Naujoviškas koncerno Illbruck palanginis lango tvirtinimo elementas Window Foot – tai lengvas, ypatingomis izoliacinėmis savybėmis pasižymintis gaminys, skirtas lango montažui. Jis lengvai ir greitai montuojamas, gaminamas pagal užsakymą bet kokiam lango rėmo tipui. Ant pagrindo (angokraščio) tvirtinamas polistirenui klijuoti skirtu skiediniu arba klijais PU014 / PU700. Numatytos išorinės ir vidinės palangių tvirtinimo vietos gali būti reguliuojamos. Lengva ir paprasta klijuoti palanges – panaudojant PU14 / PU 700 klijus. Labai geros Window Foot  šiluminės izoliacinės savybės – panaikina lango peršalimo ir kondensato susidarymo galimybę.

Hotell i närheten av vår produktion?
Skriv oss!